Yaşam

Survivor 2023’te Yunan yarışmacının aşk itirafını duyan Acun Ilıcalı’nın şaşkınlığı yüzüne yansıdı.

TV8 ekranlarının sevilen yarışı Survivor 2023 dün akşam 11. bölümüyle ekrana geldi. Yarışmanın son bölümünde Yunan ve Türk yarışmacılar arasında maç oynandı. Yarışmacılar ile sohbet eden Acun Ilıcalı aşk itirafı karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

“EKİBİM VE STAVROULA İLE GÜZEL ZAMAN GEÇİRDİK”

Ödül kazanarak New York’a giden Yunan yarışmacılarla sohbet eden Acun Ilıcalı, “New York nasıldı?” diye sordu. Yarışmacılardan biri olan Marielene, “New York harikaydı. Bence tüm Survivor’lara verilen en uygun ödül. Harika zaman geçirdik. Mümkün olduğu kadar çok görsel, deneyim ve anı topladık. Şahsen, öyleydi. hayatımdaki en iyi deneyim. Grubum ve Stavroula ile harika zaman geçirdik.”

“ÖNCEDEN BİRİYLEYDİ, ŞİMDİ BENİMLE”

Bu açıklama üzerine Acun Ilıcalı, Sakis’e “New York’a gittiğinizde birlikte miydiniz?” diye sordu. diye sorduğumda ne oldu? Sakis, “Hayır, daha önce başkasıyla birlikteydi. Şimdi benimle. Ama o çok eğlendiği için ben kazandım” dedi. Acun Ilıcalı, aşk itirafı karşısında yüzünü kapatarak şaşkınlığını gösterirken Sakış, “En azından şimdi daha iyi vakit geçirdin diyebilirim” dedi.

haber-cay.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
-
Başa dön tuşu